Image Image Image Image Image

zelená knižnica

Najznámejšou edíciou vydavateľstva Slovenský Spisovateľ je ZELENÁ KNIŽNICA.

Už niekoľko rokov je vnímaná ako záruka dobrého napínavého čítania.

Scroll to Top

Na vrch

Knihy vydavateľstva Slovenský spisovateľ

Autor:

Dr. Rahul Jandial

Odporúčaná cena:

17,90 €

Výroba: 10.4.2024

Počet strán: 288

Väzba: viazaná

Ďalšie podrobnosti
o knihe >>>

V kategórii 19, feb 2024 | V kategórii: | Vydal Vladimira

Životné lekcie od neurochirurga

Dr. Rahul Jandial

Životné lekcie od neurochirurga

ODHAĽTE TAJNÉ FUNGOVANIE MOZGU

Renomovaný neurovedec a neurochirurg Dr. Rahul Jandial sa vo svojej knihe opiera o skúsenosti získané počas mnohých rokov práce s pacientmi, ktorí trpeli ťažkým poškodením mozgu, rôznymi poruchami mozgovej činnosti alebo závažnými ochoreniami, a pútavým spôsobom nám vysvetľuje, ako funguje najzáhadnejší orgán ľudského tela – náš mozog.

Pomocou rýchlych a ľahkých denných cvičení vám Životné lekcie od neurochirurga ukážu, ako si môžete zlepšiť pamäť a oslobodiť vlastnú tvorivosť, ako sa naučiť ovládať stres a emócie či ako sa vyhnúť Alzheimerovej chorobe.

A nielen to, táto kniha vám poskytne zrozumiteľný a ľahko uskutočniteľný návod, ako si až do vysokého veku udržať mozog zdravý a vo výbornej forme.

Autor nám zároveň ponúka množstvo fascinujúcich príbehov z operačnej sály a približuje nám i vlastnú životnú púť – od mladého muža, ktorý na rok prerušil štúdium na vysokej škole, až po jedného z najuznávanejších amerických neurochirurgov.

RAHUL JANDIAL, MD, PhD, pracuje ako neurochirurg a neurovedec v medicínskom centre City of Hope v Los Angeles. Jeho nezisková organizácia Medzinárodná asociácia detskej neurochirurgie pôsobí v málo rozvinutých regiónoch Strednej a Južnej Ameriky a východnej Európy. Je autorom desiatich kníh a jeho diela boli preložené do vyše dvadsiatich jazykov. Ako častý hosť televíznych relácií a podcastov patrí k najznámejším popularizátorom vedy o mozgu a najnovších poznatkov v tejto oblasti.

 

 

Vlastnosti knihy


Návrat na popis knihy >>>