Image Image Image Image Image

zelená knižnica

Najznámejšou edíciou vydavateľstva Slovenský Spisovateľ je ZELENÁ KNIŽNICA.

Už niekoľko rokov je vnímaná ako záruka dobrého napínavého čítania.

Scroll to Top

Na vrch

Knihy vydavateľstva Slovenský spisovateľ

Autor:

Abigail Wilson

Odporúčaná cena:

17,90 €

Výroba: 22.6.2023

Počet strán: 368

Väzba: viazaná

Ďalšie podrobnosti
o knihe >>>

V kategórii 19, apr 2023 | V kategórii: | Vydal Vladimira

Manželská pretvárka

Abigail Wilson

Manželská pretvárka

Milovníkom kvalitnej historickej romance ponúkame pútavý romanticko-dobrodružný príbeh z pera úspešnej americkej autorky Abigail Wilsonovej, zasadený do regentského Anglicka.

Keď ovdovený lord Adrian Torrington súhlasil, že sa stane špiónom v službách britskej koruny, nikdy neplánoval, že sa bude vydávať za lúpežníka, a už vôbec nie, že prepadne nesprávny koč. Keď však uviazne na ceste s mladou ženou v bezvedomí a dieťaťom, je nútený navrhnúť jej manželstvo, aby ochránil nielen jej česť, ale i vlastnú totožnosť a nebezpečné poslanie.

Adrian odvezie slečnu Elizabeth Cantrellovú a jej nemanželského syna Isaaca do rodinného sídla Middlecrest Abbey, pričom nemá ani tušenia, že Isaacovým otcom je jeho mladší brat. Na veľkolepom panstve ich čakajú lordove krásne, takmer dospelé dcéry, ale aj zákerný vrah a rozpúta sa horúčkovitá honba za chýbajúcimi spravodajskými informáciami, ktoré by mohli zvrátiť vojnu s Francúzskom. V obave z toho, čo by lord Torrington mohol urobiť, keby sa dozvedel pravdu o jej synovi, musí byť Elizabeth stále o krok vpredu – pred svojím krehkým srdcom, neistou budúcnosťou a tajomnou osobou, ktorá sa zo všetkých síl usiluje zničiť jej novú rodinu…

 

Abigail Wilson je autorkou šiestich historických romancí s dobrodružnou zápletkou, v ktorých spája svoju vášeň pre regentské Anglicko s romantickými príbehmi opradenými tajomstvom. Za svoju tvorbu inšpirovanú dielami Jane Austenovej a Georgette Heyerovej získala viaceré prestížne ocenenia. S manželom a dvoma deťmi žije v Dripping Springs v Texase.

Vlastnosti knihy


Návrat na popis knihy >>>