Image Image Image Image Image

zelená knižnica

Najznámejšou edíciou vydavateľstva Slovenský Spisovateľ je ZELENÁ KNIŽNICA.

Už niekoľko rokov je vnímaná ako záruka dobrého napínavého čítania.

Scroll to Top

Na vrch

Knihy vydavateľstva Slovenský spisovateľ

Autor:

Angelina M. Lopez

Odporúčaná cena:

14,90 €

Výroba: 19.4.2022

Počet strán: 400

Väzba: viazaná

Ďalšie podrobnosti
o knihe >>>

V kategórii 18, mar 2022 | V kategórii: | Vydal Vladimira

Zvodné peniaze

Angelina M. Lopez

Zvodné peniaze

Krásna miliardárka a chudobný vinársky kráľ, to sú hlavní protagonisti prvej časti veľkolepej romantickej série Angeliny M. Lopezovej Zvodné peniaze – modernej rozprávky pre dospelých plnej zmyselnosti, horúcej vášne a hlbokých citov.   

 

Manželstvo z rozumu a tri večery mesačne – to je všetko, čo od schudobneného princa žiada zmyselná miliardárka, ktorá sa vlastným úsilím vypracovala až na pozíciu riaditeľky obrovskej spoločnosti. Na konci roka sa s ním ochotne rozvedie a štedro ho odmení, aby mohol zachrániť svoje milované kráľovstvo.

Roxanne Medinová, žena latinskoamerického pôvodu, zvíťazila nad malomestskými tyranmi, snobmi z prestížnych vysokých škôl aj zasadačkami plnými mužov. Zaslúžila si právo stať sa matkou princeznej a cítiť sa na vrchole o čosi menej osamelo.

Princ Mateo de Esperanza y Santos je jedným z najlepších vinárov na svete. Odmieta sa oženiť s neznámou ženou a splodiť s ňou dieťa – aj keby milióny, ktoré mu ponúka, mohli zachrániť jeho kedysi legendárne vinárske kráľovstvo.

Úspešná, cieľavedomá kráska však siahne po zbraniach, s ktorými princ Mateo nerátal…

 

Autorka romantickej série Hriešne bohaté Angelina M. Lopez začínala ako novinárka na voľnej nohe a istý čas sa venovala aj internetovému marketingu. V súčasnosti žije so svojou rodinou na predmestí Washingtonu.

Vlastnosti knihy


Návrat na popis knihy >>>