Image Image Image Image Image

zelená knižnica

Najznámejšou edíciou vydavateľstva Slovenský Spisovateľ je ZELENÁ KNIŽNICA.

Už niekoľko rokov je vnímaná ako záruka dobrého napínavého čítania.

Scroll to Top

Na vrch

Novinky

16

máj
2017

V kategórii: Novinky

Vydal: Slovenský spisovateľ

Slečna Marplová v akcii v knihe Karibské tajomstvo

Dňa16, máj 2017 | V kategórii: Novinky | Vydal: Slovenský spisovateľ

Precvičte si mozog a zahrajte sa na detektíva. Agatha Christie je vždy istota. Presne tak je to aj v novinke, v ktorej nás zavedie do exotického Karibiku. More, pláž, slnko, horúci vzduch a sériový vrah… Karibské tajomstvo je ďalší skvelý detektívny príbeh legendárnej spisovateľky. Agatha Christie je naozaj neprekonateľná v podsúvaní náznakov, ktoré vás aj pri najväčšej ostražitosti navedú na falošnú stopu. A pointa vás poriadne prekvapí.

V novom príbehu opäť vystupuje obľúbená slečna Maprlová, no tentoraz nie v dôverne známom vidieckom prostredí Anglicka, ale v exotickom Karibiku.
A keďže slečna Marplová neznáša nečinnosť, kolieska v jej hlave sa neprestanú krútiť ani počas dovolenky.
Smrť majora Palgrava v nej napriek jeho vysokému veku ihneď vyvolá podozrenie, veď iba deň predtým si od neho vypočula zaujímavú historku o sériovom vrahovi, čo sa svojráznym spôsobom zbavoval manželiek. Aj okolnosti vraždy domorodej slúžky, ktorú krátko nato nájdu mŕtvu na pláži, je ťažké objasniť bez spojencov, akých slečna Marplová bez problémov nachádza v Anglicku. Hľadať ich medzi hotelovými hosťami je nanajvýš riskantné, no bystrá stará dáma sa nevzdáva…

Článok na: https://www.webnoviny.sk/slecna-marplova-v-akcii/

Tags | ,