Image Image Image Image Image

zelená knižnica

Najznámejšou edíciou vydavateľstva Slovenský Spisovateľ je ZELENÁ KNIŽNICA.

Už niekoľko rokov je vnímaná ako záruka dobrého napínavého čítania.

Scroll to Top

Na vrch

Novinky

10

apr
2018

V kategórii: Novinky

Vydal: Slovenský spisovateľ

Strhujúci ľúbostný príbeh zo stredovekého Anglicka

Dňa10, apr 2018 | V kategórii: Novinky | Vydal: Slovenský spisovateľ

Na pozadí skutočných historických udalostí autorka rozvíja napínavý dej plný podlých intríg, zrád, ťaživých tajomstiev, ale aj horúcej vášne a pravej lásky. Kristína Brestenská svojou prvotinou v ničom nezaostáva za knihami podobného žánru z pera zahraničných autoriek.

Grófov syn

V dávnych časoch, keď mocenské záujmy a spoločenské postavenie riadili ľudské osudy, nedobrovoľne sa spojili životy hrdého Williama, dediča najmocnejšieho grófa v Anglicku, a krásnej Amelie, dcéry grófovho vazala. Kvôli ranám z minulosti a klebete šírenej poverčivými ľuďmi sa William zaprisahal, že sa nikdy neožení, preto keď ho otec prinúti k sobášu, rozhodne sa manželstvo nenaplniť. Všetko sa zmení, keď sa do vzťahu Williama a Amelie zamieša ľudská zloba, závisť a preliata krv. Podarí sa im prekonať všetky nástrahy, ktoré na nich číhajú na kráľovskom dvore? A dokáže William zvíťaziť nad vlastnou hrdosťou, aby nestratil to, čo je jeho srdcu najdrahšie?

Kristína Brestenská

Kristína Brestenská sa narodila a žije v Nitre. Vyštudovala Slovenskú poľnohospodársku univerzitu. Knihy i písanie ju lákali už od detstva. S kamarátkami si ako osemročné založili spisovateľský klub. Jej vášňou sú historické romance, aj preto sa rozhodla napísať vlastnú.  GRÓFOV SYN je jej knižný debut.

GRÓFOV SYN vychádza na 344  stranách, maloobchodná cena 12,90  €.

Tags | ,