Image Image Image Image Image

zelená knižnica

Najznámejšou edíciou vydavateľstva Slovenský Spisovateľ je ZELENÁ KNIŽNICA.

Už niekoľko rokov je vnímaná ako záruka dobrého napínavého čítania.

Scroll to Top

Na vrch

Novinky

21

jan
2019

V kategórii: Novinky

Vydal: Slovenský spisovateľ

Tajomstvá jedného domu: Vražda s takmer neodhaliteľnou istotou smrti

Dňa21, jan 2019 | V kategórii: Novinky | Vydal: Slovenský spisovateľ

„Tajomstvá jedného domu hovoria o susedoch, ktorí by pokojne mohli byť aj vašimi“, hovorí o svojom najnovšom románe Zuzana Šulajová a dodáva: „Avšak zďaleka nie sú takí bezúhonní, ako by sa mohlo zdať. V priebehu jediného týždňa sa zmenia životy skoro všetkým, vrátane kriminalistu, ktorý vyšetruje smrť na druhom poschodí

Tajomstvá jedného domu

 Zuzana Šulajová, na ktorej denníkových románoch vyrástla celá generácia čitateľov, začala písať novú kapitolu svojej tvorby. Predstavujeme vám jej prvý román pre dospelých – napínavý príbeh s kriminálnou zápletkou, ktorý nepustíte z ruky, kým ho neprečítate.

Jediné osudné rozhodnutie spustí lavínu udalostí a odhalí tajomstvá jedného domu. Ženu, ktorú by najradšej videlo mŕtvu azda až priveľa ľudí, zavraždia. Je páchateľom jej ponižovaný partner alebo bývalý manžel, ktorého dohnala ku korupcii? Synovia, ktorí si jej smrťou finančne prilepšia? Niektorý zo susedov, čo dlhé roky museli znášať jej arogantné správanie? Alebo nebodaj niekto celkom iný?
Zdanlivo jednoduchý prípad, z ktorého sa vykľuje tvrdý oriešok i pre partiu skúsených kriminalistov. Prípad, ktorý zmení život takmer všetkým. Navyše poručíka Tibora Dregoniča čosi neodolateľne priťahuje k jednej z podozrivých. Pre vášeň riskuje viac, než tuší…

Zuzana Šulajová sa do povedomia čitateľskej verejnosti zapísala Džínsovými denníkmi. Na tejto kultovej 7- dielnej knižnej sérii vyrástla celá generácia tínedžerov a zo Šulajovej sa stala autorka najrozsiahlejšieho denníkového diela v slovenskej literatúre. Okrem toho jej v roku 2008 vyšiel román Dievča z minulosti a o dva roky neskôr Ako z románu.

Román TAJOMSTVÁ JEDNÉHO DOMU vychádza na 472  stranách, maloobchodná cena 14,90 €.

Tags | , ,